Výherci v soutěži o podlahu zdarma

Jarní losování 2019

Slyšte, slyšte na vědomí se dává, že jarní slosování je již za námi, další výherci vybráni a všechny 3 ceny v podobě 100 %, 75 % a 50 % ceny podlahy zpět rozdány. Všem výhercům ještě jednou gratulujeme.

Hlavní výhry pro zákazníky

100 % ceny zpět a tedy první místo získala paní Petra Pochopová. Vrátili jsme jí za podlahu Easyline Click přes 13 tisíc korun.

„Z výhry jsem měla velikou radost, protože to byla první výhra, tak jsem tomu ani nevěřila. Vinylovou podlahu EASYLINE CLICK jsme použili při rekonstrukci kuchyně. Při výběru pro nás byla důležitá údržba, materiál, který dlouho vydrží. Ale hlavně aby se nám líbila. Podlahu jsme kupovali přes DOBRÉ PODLAHY, kde jsme se dozvěděli vše co jsme potřebovali. Ještě jednou mockrát děkujeme. S podlahou jsme velice spokojeni,“ uvedla paní Pochopová.

Druhé místo (23 193 Kč) si odnesla paní Libuše Filová za koupi podlahy Conceptline Click.

Třetí místo (22 420 Kč) si odnesl pan Marcel Byszowiec. Za koupi podlahy Conceptline Click.

Rekonstruujeme dům po rodičích, a vzhledem k použití podlahového vytápění jsem na podlahu volil tenký, avšak velice odolný materiál – a to vinyl s click systémem. Zatím jsem tento typ podlahy použil do kuchyně, jídelny a obýváku. Až budeme předělávat horní patro, určitě ji použijeme i tam. V dnešní době je obrovský výběr různých podlah, ale já jsem chtěl „zdravou“ podlahu, bez ftalátů, formaldehydů a jiných škodlivých látek. Proto jsem volil podlahu Conceptline Click, která tyto parametry splňuje, má široký výběr dekorů a je za přívětivou cenu, uvedl pan Byszowiec.

Odměna pro podlaháře

Druhé místo a 75 % velkoobchodní ceny zpět za podlahu Conceptline Click získala firma, RENOGLOB s.r.o.


Zimní losování 2019

Čas rychle letí. Je po Vánocích. A my jsme v naší soutěži losovali už po třetí. Všechny šťastné výherce cen, ve kterých jim vrátíme 100 %, 75 % a 50 % ceny podlahy zpět, Vám představujeme níže. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na podlaháře a vybrat výherce v kreativní soutěži.

Hlavní výhry pro zákazníky

1. místo vyhrála paní Eliška Červinková. Za podlahu Ecoline Click, kterou si u nás koupila, jsem jí vrátili 100 % ceny zpět.

„Když jsem se dozvěděla, že jsem vyhrála podlahu, nejdříve jsem tomu nevěřila, ale pak jsem měla velikou radost. Rekontruovali jsme byt a  uvažovali o nové podlaze. Na prvním místě byla vinylová podlaha. Navštívili jsme prodejnu DOBRÉ PODLAHY. Tam jsme si nechali poradit od velice příjemné paní prodavačky, která nás vyslechla a nabídla podlahu přesně takovou, která se hodí pro náš byt. Podlahu jsme použili v bytě do chodby, kuchyně a obývacího pokoje. Při výběru  bylo pro nás důležité, aby podlaha byla na dotyk teplá, protiskluzová, na HDF desce a v systému click. Podlahu jsme kupovala přímo přes DOBRÉ PODLAHY, protože jsme se tam dozvěděli všechny informace, které byly pro nás důležité. Ještě jednou děkuji a všem DOBRÉ PODLAHY doporučuji," prozradila šťastná výherkyně.

75 % ceny podlahy zpět dostala paní Věra Kadlecová. Výherkyně obdržela za podlahu Ecoline Click necelých 27 tisíc.

„Po přečtení oznamovacího emailu o výhře, jsem nemohla uvěřit, že jsem vyhrála. Nikdy jsem nic podobného nevyhrála. Měla jsem velkou radost. Při rekonstrukci domu jsem hledala podlahu, která je odolná a vyrdží i zvířecí drápky a nestudí. Podlahu jsem použila ve všech obytných místnostech v domě. A v budoucnu bych ráda použila tuto podlahu i při budování podkroví. Podlahu jsem vybírala pro sjednocení prostoru a aby ladila s ostatním zařízením. Nakupovala jsem přes podlaháře a na doporučení od rodiny, která již tuto podlahu má a je s ní spokojená," uvedla paní Kadlecová.

Výhercem třetí ceny se stal pan Zdeněk Dvorský, vrátili jsme mu 50 % ceny zpět, tj. 31 074 korun.

"Výhrou jsem byl překvapen, nikdy jsem nic nevyhrál. Podlahu Ecoline Click jsme položili v našem novém domě," řekl pan Dvorský.

Odměna pro podlaháře

Jak již jiště víte, v naší soutěží vyhrají i podlaháři, od kterých vylosování zákazníci koupili podlahu. V lednovém slosování to byli dva, které Vám představujeme níže.

Druhé místo a 75 % velkoobchodní ceny zpět získal podlahář, pan Martin Šrot.

"Zákaznice, paní Věra Kadlecová, si vybrala lepenou vinylovou podlahu Expona Domestic, kterou jsem i pokládal. Pokládce podlah se věnuji již 10 let, převážně v regionu Brno-město a Brno-venkov," uvedl pan Šrot.

Třetí místo získala firma IRISS velkoobchod s.r.o., a to díky výhře pana Zdeňka Dvorského, který u našeho partnera nakoupil podlahu.

"Zákazník si u nás vybíral vinylovou podlahu. Nejvíce se mu líbila podlaha Ecoline Click z důvodů komfortu, teplého materiálu a jednoduchosti pokládky. Firma IRISS velkoobchod s.r.o. je na trhu již 10 let a prodeji podlahovin se věnujeme od začátku. Sídlo i s vzorkovou prodejnou máme v Ostravě. Prodejem ale působíme nejen v celém Moravskoslezském kraji, ale dodáváme i po celé ČR."

Kreativní zákazníci vyhrávají

Poukazy do řetězce Sklizeno v hodnotě 3 000 Kč si odnesl pan Petr Staněk.


Podzimní losování 2018

Na začátku řijna jsem losovali druhé kolo naši soutěže. Vylosovali jsme tři zákazníky, kteří dostali 100 %, 75 % a 50 % maloobchodní ceny podlahy zpět. Výherce na 2. místě nakoupil podlahu u našeho partnera, kterého jsme také odměnili. Vylosovali jsme i výherce v kreativní soutěži. Všem výhercům gratulujeme.

Hlavní výhry pro zákazníky

100 % ceny zpět a tedy první místo získala paní Tamara Kroupová. Vrátili jsme jí za podlahu Ecoline Aqua Click přes 23 tisíc korun.

„Pro rekonstrukci bytu jsem si vybrala vinylovou podlahu. Hledala jsem zavedenou firmu s dobrými referencemi na internetu, která má velký výběr a kvalitní produkty. Proto jsem zvolila DOBRÉ PODLAHY. Výhře bylo těžké uvěřit, ale o to více můžu při rekonstrukci utratit,“ řekla výherkyně.

Paní Alena Nedvědová za podlahu Ecoline Click získala 75 % ceny zpět.

„V létě jsme se rozhodli pro rekonstrukci rodinného domu a výměna podlah byla pro nás zásadní. Vinylové podlahy máme ve třech pokojích v podkroví a ve velkém obývacím pokoji v přízemí. Podlaha splnila naše očekávání: hezká na pohled, měkká na došlap a cena odpovídá kvalitě. Vinylová podlaha nám byla doporučena při nákupu ve firmě Štěpis v Kladně. Pan majitel nám s velkou trpělivostí ukázal všechny vzorky v prodejně a vše nám vysvětlil. Nejdůležitější pro nás byla kvalita, vzhled a cena. Z výhry jsem měla velkou radost, jelikož jsem poprvé v životě vyhrála v soutěži,“ prozradila paní Nedvědová.

Třetí místo si odnesli manželé Dyčkovi. Za koupi podlahy Ecoline Click dostali zpět 17 757 Kč. Výhru převzal pan Dyčka.

„Vinylovou podlahu jsme použili do obývacího pokoje v rodinném domku. Dosavadní laminátová podlaha nám již nevyhovovala jak z hlediska opotřebení, tak i z hlediska sladění s nábytkem. Nejdůležitějším hlediskem při výběru podlahy byl barevný design a kvalita ve smyslu odolnosti proti opotřebení a míra otěruvzdornosti. Také nám šlo o to, aby podlaha nebyla kluzká. Podlahu jsme kupovali na základě posouzení vzorků podlah v několika prodejnách, především ve specializované prodejně-studiu INTERIER Břeclav. Cenné postřehy a zkušenosti nám sdělila paní Hrabalová z výše uvedené společnosti. Byli jsme s manželkou velmi mile překvapeni. Tak vysokou výhru jsme v žádné soutěži nebo loterii dosud nikdy nezískali. Byli jsme s manželkou velmi mile překvapeni. ,“ uvedl pan Dyčka.

Odměna pro podlaháře

V podzimním losování získala odměnu pro podlaháře pouze firma Štěpis z Kladna.

V podzimním losování získala 2. místo pro podlaháře firma Štěpis z Kladna, kde koupila podlahu jejich zákaznice, paní Alena Nedvědová. Cenu v hodnotě vrácení 75 % velkoobchodní ceny podlahy převzal majitel firmy, pan Jan Štěpánovský.

Kreativní zákazníci vyhrávají

Výhercem v krativní soutěži se stal pan Petr Zronek, který nám zaslal fotografie z rekonstrukce podlahy. Výhru, poukázky do prodejen Sklizeno v hodnotě 3 000 Kč, si převzal přímo před prodejnou v Praze.


Letní losování 2018

Dobu prázdnin a dovolených využívá mnoho lidí ke stavbě nebo rekonstrukci. A my jsme ji využili k prvnímu slosování. Jak jsme odměňovali? Vylosovali jsme hned 3 zákazníky, kteří získali zpět 100 %, 75 % a 50 % částky, kterou za podlahu utratili.

Hlavní výhry pro zákazníky

Hlavní výhru si odnesl pan Drahomír Čermák z Ochozi u Brna. Za podlahu Conceptline Click, kterou u Dobrých podlah nakoupil, získal zpět celou částku – přes 38 tisíc korun

„Rekonstruujeme podkroví a podlahu jsme si nechali doporučit od našeho podlaháře – byla pro nás důležitá hlavně dobrá údržba, trvanlivost a cena. Nakonec jsme zvolili vinylovou podlahu Conceptline Click a použili ji do kuchyně, obýváku i chodby. Když jsem se dozvěděl, že jsme vyhráli, nemohl jsem tomu uvěřit,” radoval se.

75 % z ceny podlahy jsme vrátili paní Aleně Ťupové z Písku – za podlahu Ecoline Click získala zpátky přes 14 tisíc korun.

„Podlahu jsme kupovali na chalupu. Ze začátku jsme tomu úplně nevěřili, protože jsme se o výhře dozvěděli v pátek 13.,” smála se výherkyně.

Pan Stanislav Černý z Liberce pak ušetřil 50 % za podlahu Expona Domestic a dostal zpět více než 10 tisíc korun.

„Podlahu jsem kupoval kvůli rekonstrukci bytu. Vybíral jsem hlavně podle estetiky, aby se mi krytina líbila, a také jsem potřeboval kvalitní materiál, který hodně vydrží. Z výhry jsem měl radost, protože jsem ještě nikdy nic podobného nevyhrál,“ uvedl pan Černý

Odměna pro podlaháře

Vyhrát můžete i v případě, kdy podlahu nekupujete, ale prodáváte a pokládáte. A právě v letním losování všichni výherci nakoupili podlahy u našich partnerů.

Protože v soutěži zvítězil pan Čermák, který nakoupil podlahu od firmy Moravia Interier design s.r.o., získala odměnu i firma, a to v hodnotě 100 % velkoobchodní ceny zpět.

„Podlahám se věnujeme asi 6 let a chceme zákazníkům nabídnout i něco navíc. Podlahu jsme pokládali i výherci soutěže, panu Čermákovi. Vybírali jsme společně odolnou, praktickou krytinu v pěkném dekoru. A pokládka proběhla bez problémů,” řekl majitel firmy Moravia interier design s.r.o.

Pan Ing. Zděnek Bíza z Písku získal 75 % velkoobchodní ceny zpět, neboť jeho zákaznice, paní Alena Ťupová, obsadila v soutěži druhé místo.

„Jsem stavební inženýr a problematika podlah mě velmi zajímala, proto jsem se jí začal věnovat do hloubky. A věnuji se jí už přes 20 let. Paní Ťupová chtěla odolnou podlahu,” uvedl.

50 % velkoobchodní ceny zpět získala firma AA podlahy s.r.o. z Liberce. Jejich zákazník, pan Stanislav Černý, nakoupil podlahu Expona Domestic.

Kreativní zákazníci vyhrávají

Nákupem podlahy ale rekonstrukce zdaleka nekončí. Naopak – to největší dobrodružství začíná teprve potom. A protože nás vaše podlahové příběhy zajímají, v rámci každého slosování navíc odměňujeme jednoho zákazníka, který nám předá svůj zážitek – fotkou, videem nebo textem.

První výherkyní kreativní soutěže se stala paní Pavlína Staníčková, která nám zaslala fotografie z pokládky podlahy a vyhrála tak kupón na 3 000 korun na nákup dobrot v prodejnách zdravých potravin Sklizeno.

Naše stará podlaha byla plovoucí laminátová a byla už hodně poškozená. Doslechli jsme se o výborných vlastnostech vinylových podlah a rozhodli se pro výměnu. Do soutěže jsem poslala fotky přímo z pokládky nové podlahy,“ uvedla výherkyně.