Výherci

Losování květen 2024

Výherkyní v květnovém losování je paní Markéta Lapáčková.


Výherce z květnového losování je podlahář Petr Sedlák.

Losování leden 2024

Výherkyní v lednového losování je paní Jana Prokešová.


Výherce z lednového losování je podlahář Jakub Radiměřský.

Losování srpen 2023

Výherce ze srpnového losování je pan Michal Cholasta.


Výherce ze srpnového losování jsou PODLAHY PLOTZ s.r.o.

Losování květen 2023

Jo, Veřovice.... Kromě krásné přírody tam teď navíc najdete i výherce 100 000 Kč! Při rekonstrukci domu zvolil pan Libor Pustějovský ty správné podlahy, za jejichž nákup (a registraci soutěžního kódu) získal krásnou výhru. Neriskoval a sáhl po prověřené kvalitě: "Rozhodovali jsme se mezi levnou a dražší podlahou. Řekli jsme si ale, že když už, tak už!"

Vybral podlahu Aquafix Natur Click. Pro pokládku nevyužil služeb podlaháře a do práce se pustil sám.  Zvládl položit obývací pokoj, kuchyň a chodbu. "Začátek byl těžký, ale pak jsem se do toho dostal... Viděl jsem nějaké návody na YouTube a poradili mi i ti, kteří už mají zkušenosti:-)," popsal pan Pustějovský. 


Výherce z květnového losování je podlahář František Řeháček.

Losování leden 2023

Není lepšího startu do nového roku, než rozdávání radosti. Tady má radost podobu 100 000 Kč a my vám představujeme první letošní šťastné výherce.

Volba lepené podlahy z kolekce Expona Commercial v dekoru 4134 China Oak se paní Lenka Marková vyplatila. Nejen, že má doma krásnou designovou podlahu, ale přinesla jí i výhru 100 000 Kč. „Za výhru jsme opravdu moc rádi, protože ta výstavba se kvůli všem komplikacím, jako byl třeba covid, pořád víc a víc prodražuje, takže tímto jsme získali takovou injekci na dodělání okolí domu… Dovolená není ve hře,“ podělila se paní.  

Důležitou roli sehrály dva aspekty: jednak je to podlahové vytápění, na které je lepený vinyl ideální volbou, jednak certifikát zdravotní nezávadnosti. Pečlivým výběrem ale prošel samozřejmě i dekor, pro nějž rozhodl embosovaný a tím maximálně realistický povrch podlahy.

Z libereckého kraje, konkrétně ze Semil,  absolvoval cestu za výhrou pan Petr Andrejsek (firma Andrejsek Petr - Obklady a dlažby, koupelny, stavební materiály).  I když je jeho specializací realizace koupelen, velký zájem je u něj také o vinylové podlahy. Prim podle něj hrají šedé dekory, přesně, jak velí aktuální bytové trendy.  Největší zájem je u něj o podlahy na HDF desce a kompozitu.: „Jednoznačně vedou podlahy od švýcarského a německého výrobce, s těmi mám nejlepší zkušenost.

Výhru si odnesl ale za prodej lepeného vinylu Expona Commercial. Pro jeho zákazníky je hlavním kritériem vzhled podlahy – tedy dekor. Mezi těmi nejčastěji volí dřevo, ale je u něj poptávka i po dlažbě.
S DOBRÝMI PODLAHAMI spolupracuje asi rok a půl a my se těšíme na další léta.:-)


Losování srpen 2022

Pěkný letní výlet se naskytl paní Kateřině Voleské z Trutnova, která si k nám dorazila pro stotisícovou výhru z tohoto losování. Pro výhru si dorazil také zástupce Podlahářství Marhold s r.o.

Paní Kateřina Voleská dorazila k podlaháři s jasnou představou designu, kterou nakonec splnila lepená vinylová podlaha Conceptline 30130 Javor šedý: "Vybírali jsme hlavně podle odstínu. Chtěla jsem šedivou podlahu nebo aspoň do šedivé, ale zase trochu s nádechem hnědé. "  Zajímala se také o odolnost, protože podlahu vybírala do kuchyně, a tam přeci jen občas něco skončí na zemi, ať už se jedná o příbor nebo trochu vody.

I vyhranou částku plánují použít na další vybavení kuchyně a další práce při rekonstrukci domu. Se závěrečným konstatováním "Ty peníze tam jenom padají...," nelze nesouhlasit.

V podlahářství Marhold zákazníci nejvíce kupují lepený vinyl, o jehož profesionální pokládku je tak postaráno. Rádi si nechávají poradit a doporučit: "Dobré podlahy bodují tím, že udělaly dobré kolekce s pěknou prezentací. "  Díky široké nabídce a dobrému servisu rozvinul s DOBRÝMI PODLAHAMI intenzivní spolupráci.

Úspěšná registrace do soutěže od zákazníka mu přinesla výhru 100 000 Kč a příjemné starosti, jak s ní nakonec naloží.


Losování  květen 2022

Nákup podlahy právě od nás zařídil pěkné léto panu Miroslavu Krškovi a pelhřimovskému podlaháři Zdeňkovi Růžičkovi z podlahářství DALUR.

Miroslav Kršek si u nás vybral podlahu do celého bytu. "Hlavně jsme chtěli odolnou podlahu, která se dobře udržuje... Koupili jsme ji do celého bytu, ale důležité bylo, aby vydržela v kuchyni..." referovala jeho, toho času, přítelkyně. Jak se svěřili, výhra půjde právě na svatbu. Druhým návrhem, který vzešel od potomstva, byla velká hostina se spoustou dobrot. To se ovšem nevylučuje.:-)

Podlahář jim zúžil výběr a z nabízených variant zvítězila Expona Clic 19 dB v dekoru Icelandic Oak. Společně s fotografiemi z veselky nám přislíbili i fotky nové podlahy, tak se těšíme na obojí!

Pokud jste z okolí Pelhřimova a zamíříte pro podlahu do showroomu Dalur pana Zdeňka Růžičky, rozhodně neuděláte chybu. Koupíte u něj totiž naše soutěžní podlahy. 

Sám vám podlahu už nepoloží, ale má nástupce. „Když jsem začínal, tak jsem i pokládal, teď už ne… Ale mám pokračovatele – děti,“ řekl nám s úsměvem. U zákazníků má podle něj největší úspěch vinyl Aquafix Click. Naprostou většinu z toho, co prodá, také jeho firma realizuje. „Hlavně pro mladší generaci, těm se to moc pokládat nechce…“ zhodnotil.


Losování leden 2022

Rok 2021 jsme zakončili uzavřením registrací pro další kolo soutěže. A tady máme vitěze!

Zákazník: Dostáváme informaci, že výherce lednového losování právě dorazil do showroomu. Místo Anny Keberlové, kterou jsme očekávali, tam na nás čekal její syn. Jak se později ukázalo, pouze doprovod. Prvotní zmatení bylo pryč, vyřídili jsme formality, předali symbolický šek, pořídili fotografie a popovídali si.

Paní Keberlová si pořídila podlahu Ecoline Click. „Měla jsem jasno, že chci vinylovou podlahu. Vybrala jsem ji podle vzorků. Pořídila jsem ji do obýváku a moc se mi líbí. Za prvé je teplá, to byl můj hlavní požadavek, protože bydlím v přízemí. Teď už můžu říct, že jsem vybrala správně. Taky se dobře udržuje, pasuje mi tam, jsem spokojená,“ odpověděla na dotaz, jak se rodila volba právě této konkrétní podlahy. A jak naloží s výhrou? „Podělím vnoučata….,“ plánovala elegantní dáma.

Výhru pro podlaháře převzal pan Libor Svoboda z firmy KS Parket, která má sídlo v Ostravě a v jejímž okolí působí. „Nejsme vyloženě prodejna, spíše pokládáme. Nejvíc děláme PVC podlahy a vinylové podlahy, naopak minimálně dřevo,“ při blížil svou firmu i aktuální trendy. Firma je nastavená primárně jako realizátor: „Máme to nastavené tak, že co prodáme, to položíme. Zákazníci se do toho pouštějí minimálně, možná tak z 5 %,“ uvedl výherce.

Losování srpen 2021

Nezapomeňte na to, že po registraci jste zařazeni do tří následujících losování. To znamená, že musíte být ve střehu téměř celý jeden rok... Zrovna v tomto losování se podařilo vylosovat výherkyni až při třetím kole a to bylo překvapení!:-)

Druhým výhercem v roce 2021 se stala paní Barbora Dlapová. Výhra putuje do Třebíče za koupi vinylové podlahy Expona Clic 19 dB 9026 Summerhouse Oak. Výherkyni přineslo štěstí až třetí losování, do nějž byla registrovaná, a mohli jsme tak po delší době používání podlahy zjistit, co se jí na této podlaze zamlouvá nejvíc. "Vybírala jsem vinyl do kuchyně a do předsíně a tento dekor se mi zamlouval nejvíc, v kuchyni na něm nejde tolik vidět nepořádek. Postupně jsem vybírala i podlahu do dalších pokojů a všude jsem si vybrala vinyl. Dobře se udržuje a vypadá pěkně. A je tichá," zdůraznila ještě spokojená výherkyně. Výhra padne nejspíš na další vybavení domácnosti, anebo zpříjemní dovolenou, na kterou se výherkyně po složitém covidovém období velmi těší.

Za vítězné podlahářství LEPO - podlahářské práce k nám dorazil majitel, pan Lukáš Věžník, i se svým otcem, na jehož dlouholetou práci navazuje.

S DOBRÝMI PODLAHAMI spolupracují sedm let a na jejich práci narazíte nejvíce v okrese Třebíč. Také oni pozorují oblibu vinylu. Zákazníci u nich nejčastěji poptávají jeho lepenou variantu a samozřejmě následnou pokládku. Na dotaz, s jakými problémy se u pokládky setkávají, následovala zcela upřímná odpověď doplněná smíchem: „Že se nám moc nechce…“ :-) Věříme, že je výhra do dalších měsíců povzbudila a těšíme se na další spolupráci.


Losování květen 2021

Pánové dorazili k vyřízení oficialit a nezbytnému fotografování z Vysočiny.

Tak to má vypadat. Zákazník se obrátí na podlaháře, váhá, vybírá, podlahář doporučí, konzultují a zákazník odchází spokojený s novou krytinou. „Podlahu jsme vybírali podle doporučení zhotovitele, preferovali jsme kvalitu, ale neměli jsme v tom úplně jasno,“ popsal svůj nákup výherce. A protože se jednalo o soutěžní podlahu, registroval kód, přišlo losování a Jan Šemík se stal výhercem 100 000 Kč v letním kole.

Poprvé se výherní podlahou stala vinylová podlaha Afirmax BiClick, kterou pořizoval pan Šemík do obývacího pokoje a kuchyně s jídelnou. Dekor Newport Oak je opravdu pěkný, odolnost vysoká a útlum hluku velmi příjemný. Dobrá volba!

Soutěžní podlahy nabízí Podlahářství Tecl z Chotěboři a v tomto případě se postarali i o pokládku. Za základ úspěchu považuje dobře připravený podklad – když jev pořádku, instalace podlahy pak probíhá snadno.
V oboru působí asi 20 let. Aktuálně je podle něj největší poptávka po clickových vinylech: „U nich je  ale občas problém s dostupností…“ Trefná poznámka směřovala k aktuální koronavirové situaci, která znepříjemňuje život celému sektoru stavebnictví.

Oběma výhercům gratulujeme!


Losování leden 2021

Máme za sebou dvě příjemná setkání a teď už napjatě vyhlížíme další losování.

Paní Veronika Vlachová vybírala podlahu se svým partnerem a s ním také dorazila převzít výhru. Hledali kvalitní řešení pro rekonstrukci, které našli právě v podlahářství pana Choury.

Měli jasnou představu o vinylu a už jen doladili správnou kolekci podle všech jejich požadavků. Po předchozích zkušenostech se chtěli vyhnout podlahám z hobby marketů a představy nakonec splnila Expona Clic 19 dB. Přesně jak si přáli: voděodolná podlaha do kuchyně, která něco vydrží a má teplý povrch. Při rekonstrukci bytu ladili podlahu k ostatnímu vybavení a věříme, že dekor Icelandic Oak splnil jejich očekávání naplno.

Úterní dopoledne, venku čerstvě napadaný sníh a my můžeme přivítat v showroomu prvního výherce roku 2021 z řad podlahářů. Tím se stal pan Jaroslav Choura ze společnosti Interiéry Choura s r.o., která působí převážně v okolí Strakonic.

Podlahám se díky svému švagrovi věnuje kolem pětadvaceti let a za tu dobu pozoruje neustále se měnící trendy. A právě tak se dostáváme oslím můstkem k tomu, co mu přineslo výhru v soutěži. Je to vinylová podlaha Expona
Clic 19 dB
. Právě vinyl vidí jako hlavní trend současnosti mezi podlahami.

K výhře gratulujeme a těšíme se na další spolupráci.


Losování srpen 2020

Prodejce z Těšínska, výherce z Brna. I tak vede cesta k 100 000 Kč v naší soutěži.

Výhodou zařazení do tří losování je, že se šance na výhru značně zvyšuje.  Po posledním losování jsme ale přišli na zásadní negativum – za tu dobu už možná zapomenete, že jste se vůbec registrovali. Přesně to se stalo v případě letního výherce, pana Víta Krále. Štěstí se k němu přiklonilo až při třetím losování a své výhře uvěřil, až mu částka přistála na účtu.

Výhru mu přinesla podlaha Aquafix Click v dekoru dub medový.

Výherci k nám cestují z různých koutů republiky, ale vůbec poprvé se stalo, že zákazník a podlahář byli z odlišných krajů. Výherce zakoupil podlahu přes partnerskou společnost Z-FLOOR z Vendryně v čele s Janem Zahradníkem a přinesl tak 100 000 Kč i jemu. Do showroomu dorazil i s manželkou a ani jeden neskrýval překvapení: „Ta zakázka proběhla už tak dávno, že si to opravdu nepamatuju...“ Příležitost využili k prohlídce kompletní nabídky podlah a k oddechu před dlouhou cestou.

Teď jsme si jistí, že na DOBRÉ PODLAHY jen tak nezapomenou…


Losování květen 2020

Vítězové jarního losování museli urazit 295 kilometrů, abychom v showroomu DOBRÝCH PODLAH vyřídili formality a oni mohli odjet o 100 000 Kč movitější.

V obývacím pokoji chodí paní Kateřina Kopřivová po podlaze Projectline v dekoru Dub francouzský světlý. Když začala podlahu řešit, neměla jasno ani v tom, jestli zvolí vinyl nebo jinou podlahovinu. Při rekonstrukci bytu si nechala poradit od podlaháře. Její hlavní požadavek směřoval ke kvalitě, odolnosti a životnosti. „Nevyznám se v tom, nechali jsme si poradit,“ přiznala paní Kopřivová. Na scénu se tak dostala plovoucí vinylová podlaha, podle níž se pak zařizovala celá místnost.
To, že je podlaha v soutěži, nesehrálo při nákupu roli, a tak byla výhra překvapením a radostnou zprávou.

Cestu do Brna strávila paní Kateřina ve společnosti majitele vítězného podlahářství TOROFLOORS Romana Macka a prodejce, který byl tím, kdo ji nasměroval právě ke kolekci Projectline Click. Ten považuje vinyl za současný TOP materiál.
Spolupráce s DOBRÝMI PODLAHAMI trvá už 26 let a došlo k ní díky široké nabídce produktů, které navíc nikdo jiný nenabízel. „Měli jsme zakázku, kde byl požadavek na podlahu od Forba a vy jako výhradní prodejce jste ji měli nabídce. Tak spolupráce začala,“ zavzpomínal na začátek spolupráce s DOBRÝMI PODLAHAMI. Oceňuje podporu, které se mu dostává od obchodních zástupců, v podobě praktických a přehledných stojanů se vzorky.
Podlahové studio TOROFLOORS najdete v Ústí nad Labem.


Losování leden 2020

Jeden výherce z řad zákazníků a jeden podlahář odstartovali rok 2020 o 100 000 Kč bohatší. Soutěž pokračuje dál, tak registrujte kódy za nákupy a třeba se příště potkáme s Vámi.

Při rekonstrukci domu na bezbariérový padl paní Vladimíře Horákové do oka Flotex. A ten jí přinesl výhru 100 000,- Kč! Sametový vinyl vyhovoval jejím požadavkům. „Předěláváme domeček a nechtěli jsme, aby to působilo tak, že je všude jenom plovoučka,“ vysvětlila paní Dvořáková.  Nekupovala ho poprvé, takže dobře věděla, jak to s Flotexem chodí a co od něj čekat – tedy, že je odolný a snadno se udržuje.
O jeho vzhledu se nejdříve přesvědčila v showroomu a následně odeslala objednávku, registrovala kód a po losování jsme ji vyzvali k vyzvednutí výhry, pro kterou si přijela i s manželem.

Radost z výhry měl společně s paní Dvořákovou také pan Josef Duben, jednatel havlíčkobrodské firmy TRITON HB. Toho nerozhodilo ani nepříjemné počasí a pro výhru si přišel s úsměvem. S podlahami začal už před revolucí: „Později jsem se ještě se třemi společníky dal dohromady, začali jsme s malířskými pracemi a pak se k tomu přidaly i podlahy.“  Po třiceti letech v oboru měl velkou radost. Při předávání samozřejmě nechybělo povinné pózování firemnímu fotografovi.
Těšíme se na další spolupráci!


Losování září 2019

Galerie úsměvů šťastných výherců soutěže o 100 000 Kč. V podzimním losování proběhla premiéra nového formátu soutěže, tak registrujte kódy z nákupů a už v lednu se potkáme třeba s Vámi.

Výhra šokovala první výherkyni 100 000 Kč, paní Kostrůnkovou. V nově rekonstruovaném bytě bude mít s rodinou krásnou a kvalitní podlahu. Odborný personál jí poradil podlahu přesně podle požadovaných vlastností. Stěžejní pro ni byla kvalita, životnost a řada kladných parametrů. A mimochodem – výhru využije přesně tak, jak se sluší a patří: na další vybavení v bytě.

Pan Michal Stolička se věnuje podlahám už 20 let a spolupráci s DOBRÝMI PODLAHAMI navázal asi před čtyřmi lety. S požadavky poslal své klienty do Showroomu, kde se poradili, která podlaha nejvíc splní jejich požadavek odhlučnění. I díky dobrému výběru byla pokládka bezproblémová. Pro ty, kdo si pokládají podlahu sami, má jediný vzkaz: „Poraďte se s někým, kdo tomu opravdu rozumí.


Letní losování 2019

Nadcházející léto jsme zpříjemnili dalším výhercům naší soutěže. Přejeme jim, aby si užili výhru i novou podlahu.:-) Od následujícího losování jsme připravili lákavou novinku. Výherce získá celých 100 000 Kč!

Hlavní výhry pro zákazníky

Roman Vrána získal zpět 100% z ceny. Novou podlahu Conceptline Click pořizoval pro své rodiče, a tak věříme, že jsme potěšili i je. Pan Vrána radost z výhry rozhodně nezastíral: „Ani jsem tomu nemohl uvěřit, doteď jsem nevyhrál ani žvýkačku.“  Podlaha Conceptline Click pro něj byla jasná volba. I když nakupoval přes podlaháře, pokládku zvládl sám. „S podlahou Conceptline Click mám už zkušenost. Tentokrát jsme ji využili při rekonstrukci. Pokládali jsme ji u mých rodičů na parkety a jsem s ní spokojený. Vybírali jsme podle dekoru, který v jiné variantě není,“ řekl spokojený výherce.

S rekonstrukcí kuchyně se svezla i podlaha v obýváku u dalšího výherce – pana Josefa Hocha, který vyhrál 2. místo a získal 33 945 Kč zpět. V obou místnostech se teď chodí po nové vinylové podlaze, která do Křetína přinesla i příjemnou výhru.

Paní Andree Pertlíčkové se bude náramně chodit po nové podlaze, protože jsme ji vylosovali jako výherkyni, která získala 50 % z částky zpět. Už se jí nelíbily staré kachličky a rozhodla se pro radikální změnu. Přes podlaháře si vybrala velmi příjemnou podlahu Ecoline Click a my tuto volbu maximálně chválíme!

Odměna pro podlaháře

Pětadvacet let zkušeností v oboru má za sebou výherce z řad podlahářů - firma PPP Chrudim. "Začínali jsem u stavební chemie a časem jsem se dostali až k podlahám... S firmou Brased spolupracujeme už někdy od roku 2008," přiblížila letitou spolupráci paní Pavlíčková.
„Zákazník si vybral clickovou podlahu Conceptline. Důležitý pro něj byl odstín dekoru, který našel jenom v  této kolekci. Podlahu si zvládl položit sám a neměl s tím žádný problém." Doufáme, že takto spokojených zákazníků a partnerů bude přibývat.:-)

Podlaha Ecoline Aqua se vyplatila podlaháři Oldřichu Bláhovi z Boskovic. "Rozhodujícím parametrem byl dekor, který se přesně hodil do interiéru. Zákazník zvládl pokládku podlahy sám podle základních doporučení." Po deseti letech spolupráce jsme mu předali krásnou výhru. Těšíme se na další spolupráci!

S další výhrou jsme z Brna vyrazili do Prahy. Na Hostivaři si ji převzal pan Jiří Valeš, kterému výhru přinesl prodej podlahy Ecoline HDF. „Splňovala to, co zákazník požadoval – aby byla tichá a kvalitní.“ Po sedmadvaceti letech zkušeností v oboru ví, po čem sáhnout.:-) O pokládku se postaral odborník a výsledkem je spokojenost na všech frontách.


Jarní losování 2019

Slyšte, slyšte na vědomí se dává, že jarní slosování je již za námi, další výherci vybráni a všechny 3 ceny v podobě 100 %, 75 % a 50 % ceny podlahy zpět rozdány. Všem výhercům ještě jednou gratulujeme.

Hlavní výhry pro zákazníky

100 % ceny zpět a tedy první místo získala paní Petra Pochopová. Vrátili jsme jí za podlahu Easyline Click přes 13 tisíc korun.

„Z výhry jsem měla velikou radost, protože to byla první výhra, tak jsem tomu ani nevěřila. Vinylovou podlahu EASYLINE CLICK jsme použili při rekonstrukci kuchyně. Při výběru pro nás byla důležitá údržba, materiál, který dlouho vydrží. Ale hlavně aby se nám líbila. Podlahu jsme kupovali přes DOBRÉ PODLAHY, kde jsme se dozvěděli vše co jsme potřebovali. Ještě jednou mockrát děkujeme. S podlahou jsme velice spokojeni,“ uvedla paní Pochopová.

Druhé místo (23 193 Kč) si odnesla paní Libuše Filová za koupi podlahy Conceptline Click.

Třetí místo (22 420 Kč) si odnesl pan Marcel Byszowiec. Za koupi podlahy Conceptline Click.

Rekonstruujeme dům po rodičích, a vzhledem k použití podlahového vytápění jsem na podlahu volil tenký, avšak velice odolný materiál – a to vinyl s click systémem. Zatím jsem tento typ podlahy použil do kuchyně, jídelny a obýváku. Až budeme předělávat horní patro, určitě ji použijeme i tam. V dnešní době je obrovský výběr různých podlah, ale já jsem chtěl „zdravou“ podlahu, bez ftalátů, formaldehydů a jiných škodlivých látek. Proto jsem volil podlahu Conceptline Click, která tyto parametry splňuje, má široký výběr dekorů a je za přívětivou cenu, uvedl pan Byszowiec.

Odměna pro podlaháře

Druhé místo a 75 % velkoobchodní ceny zpět za podlahu Conceptline Click získala firma, RENOGLOB s.r.o.


Zimní losování 2019

Čas rychle letí. Je po Vánocích. A my jsme v naší soutěži losovali už po třetí. Všechny šťastné výherce cen, ve kterých jim vrátíme 100 %, 75 % a 50 % ceny podlahy zpět, Vám představujeme níže. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na podlaháře a vybrat výherce v kreativní soutěži.

Hlavní výhry pro zákazníky

1. místo vyhrála paní Eliška Červinková. Za podlahu Ecoline Click, kterou si u nás koupila, jsem jí vrátili 100 % ceny zpět.

„Když jsem se dozvěděla, že jsem vyhrála podlahu, nejdříve jsem tomu nevěřila, ale pak jsem měla velikou radost. Rekontruovali jsme byt a  uvažovali o nové podlaze. Na prvním místě byla vinylová podlaha. Navštívili jsme prodejnu DOBRÉ PODLAHY. Tam jsme si nechali poradit od velice příjemné paní prodavačky, která nás vyslechla a nabídla podlahu přesně takovou, která se hodí pro náš byt. Podlahu jsme použili v bytě do chodby, kuchyně a obývacího pokoje. Při výběru  bylo pro nás důležité, aby podlaha byla na dotyk teplá, protiskluzová, na HDF desce a v systému click. Podlahu jsme kupovala přímo přes DOBRÉ PODLAHY, protože jsme se tam dozvěděli všechny informace, které byly pro nás důležité. Ještě jednou děkuji a všem DOBRÉ PODLAHY doporučuji," prozradila šťastná výherkyně.

75 % ceny podlahy zpět dostala paní Věra Kadlecová. Výherkyně obdržela za podlahu Ecoline Click necelých 27 tisíc.

„Po přečtení oznamovacího emailu o výhře, jsem nemohla uvěřit, že jsem vyhrála. Nikdy jsem nic podobného nevyhrála. Měla jsem velkou radost. Při rekonstrukci domu jsem hledala podlahu, která je odolná a vyrdží i zvířecí drápky a nestudí. Podlahu jsem použila ve všech obytných místnostech v domě. A v budoucnu bych ráda použila tuto podlahu i při budování podkroví. Podlahu jsem vybírala pro sjednocení prostoru a aby ladila s ostatním zařízením. Nakupovala jsem přes podlaháře a na doporučení od rodiny, která již tuto podlahu má a je s ní spokojená," uvedla paní Kadlecová.

Výhercem třetí ceny se stal pan Zdeněk Dvorský, vrátili jsme mu 50 % ceny zpět, tj. 31 074 korun.

"Výhrou jsem byl překvapen, nikdy jsem nic nevyhrál. Podlahu Ecoline Click jsme položili v našem novém domě," řekl pan Dvorský.

Odměna pro podlaháře

Jak již jiště víte, v naší soutěží vyhrají i podlaháři, od kterých vylosování zákazníci koupili podlahu. V lednovém slosování to byli dva, které Vám představujeme níže.

Druhé místo a 75 % velkoobchodní ceny zpět získal podlahář, pan Martin Šrot.

"Zákaznice, paní Věra Kadlecová, si vybrala lepenou vinylovou podlahu Expona Domestic, kterou jsem i pokládal. Pokládce podlah se věnuji již 10 let, převážně v regionu Brno-město a Brno-venkov," uvedl pan Šrot.

Třetí místo získala firma IRISS velkoobchod s.r.o., a to díky výhře pana Zdeňka Dvorského, který u našeho partnera nakoupil podlahu.

"Zákazník si u nás vybíral vinylovou podlahu. Nejvíce se mu líbila podlaha Ecoline Click z důvodů komfortu, teplého materiálu a jednoduchosti pokládky. Firma IRISS velkoobchod s.r.o. je na trhu již 10 let a prodeji podlahovin se věnujeme od začátku. Sídlo i s vzorkovou prodejnou máme v Ostravě. Prodejem ale působíme nejen v celém Moravskoslezském kraji, ale dodáváme i po celé ČR."

Kreativní zákazníci vyhrávají

Poukazy do řetězce Sklizeno v hodnotě 3 000 Kč si odnesl pan Petr Staněk.


Podzimní losování 2018

Na začátku řijna jsem losovali druhé kolo naši soutěže. Vylosovali jsme tři zákazníky, kteří dostali 100 %, 75 % a 50 % maloobchodní ceny podlahy zpět. Výherce na 2. místě nakoupil podlahu u našeho partnera, kterého jsme také odměnili. Vylosovali jsme i výherce v kreativní soutěži. Všem výhercům gratulujeme.

Hlavní výhry pro zákazníky

100 % ceny zpět a tedy první místo získala paní Tamara Kroupová. Vrátili jsme jí za podlahu Ecoline Aqua Click přes 23 tisíc korun.

„Pro rekonstrukci bytu jsem si vybrala vinylovou podlahu. Hledala jsem zavedenou firmu s dobrými referencemi na internetu, která má velký výběr a kvalitní produkty. Proto jsem zvolila DOBRÉ PODLAHY. Výhře bylo těžké uvěřit, ale o to více můžu při rekonstrukci utratit,“ řekla výherkyně.

Paní Alena Nedvědová za podlahu Ecoline Click získala 75 % ceny zpět.

„V létě jsme se rozhodli pro rekonstrukci rodinného domu a výměna podlah byla pro nás zásadní. Vinylové podlahy máme ve třech pokojích v podkroví a ve velkém obývacím pokoji v přízemí. Podlaha splnila naše očekávání: hezká na pohled, měkká na došlap a cena odpovídá kvalitě. Vinylová podlaha nám byla doporučena při nákupu ve firmě Štěpis v Kladně. Pan majitel nám s velkou trpělivostí ukázal všechny vzorky v prodejně a vše nám vysvětlil. Nejdůležitější pro nás byla kvalita, vzhled a cena. Z výhry jsem měla velkou radost, jelikož jsem poprvé v životě vyhrála v soutěži,“ prozradila paní Nedvědová.

Třetí místo si odnesli manželé Dyčkovi. Za koupi podlahy Ecoline Click dostali zpět 17 757 Kč. Výhru převzal pan Dyčka.

„Vinylovou podlahu jsme použili do obývacího pokoje v rodinném domku. Dosavadní laminátová podlaha nám již nevyhovovala jak z hlediska opotřebení, tak i z hlediska sladění s nábytkem. Nejdůležitějším hlediskem při výběru podlahy byl barevný design a kvalita ve smyslu odolnosti proti opotřebení a míra otěruvzdornosti. Také nám šlo o to, aby podlaha nebyla kluzká. Podlahu jsme kupovali na základě posouzení vzorků podlah v několika prodejnách, především ve specializované prodejně-studiu INTERIER Břeclav. Cenné postřehy a zkušenosti nám sdělila paní Hrabalová z výše uvedené společnosti. Byli jsme s manželkou velmi mile překvapeni. Tak vysokou výhru jsme v žádné soutěži nebo loterii dosud nikdy nezískali. Byli jsme s manželkou velmi mile překvapeni. ,“ uvedl pan Dyčka.

Odměna pro podlaháře

V podzimním losování získala odměnu pro podlaháře pouze firma Štěpis z Kladna.

V podzimním losování získala 2. místo pro podlaháře firma Štěpis z Kladna, kde koupila podlahu jejich zákaznice, paní Alena Nedvědová. Cenu v hodnotě vrácení 75 % velkoobchodní ceny podlahy převzal majitel firmy, pan Jan Štěpánovský.

Kreativní zákazníci vyhrávají

Výhercem v krativní soutěži se stal pan Petr Zronek, který nám zaslal fotografie z rekonstrukce podlahy. Výhru, poukázky do prodejen Sklizeno v hodnotě 3 000 Kč, si převzal přímo před prodejnou v Praze.


Letní losování 2018

Dobu prázdnin a dovolených využívá mnoho lidí ke stavbě nebo rekonstrukci. A my jsme ji využili k prvnímu slosování. Jak jsme odměňovali? Vylosovali jsme hned 3 zákazníky, kteří získali zpět 100 %, 75 % a 50 % částky, kterou za podlahu utratili.

Hlavní výhry pro zákazníky

Hlavní výhru si odnesl pan Drahomír Čermák z Ochozi u Brna. Za podlahu Conceptline Click, kterou u Dobrých podlah nakoupil, získal zpět celou částku – přes 38 tisíc korun

„Rekonstruujeme podkroví a podlahu jsme si nechali doporučit od našeho podlaháře – byla pro nás důležitá hlavně dobrá údržba, trvanlivost a cena. Nakonec jsme zvolili vinylovou podlahu Conceptline Click a použili ji do kuchyně, obýváku i chodby. Když jsem se dozvěděl, že jsme vyhráli, nemohl jsem tomu uvěřit,” radoval se.

75 % z ceny podlahy jsme vrátili paní Aleně Ťupové z Písku – za podlahu Ecoline Click získala zpátky přes 14 tisíc korun.

„Podlahu jsme kupovali na chalupu. Ze začátku jsme tomu úplně nevěřili, protože jsme se o výhře dozvěděli v pátek 13.,” smála se výherkyně.

Pan Stanislav Černý z Liberce pak ušetřil 50 % za podlahu Expona Domestic a dostal zpět více než 10 tisíc korun.

„Podlahu jsem kupoval kvůli rekonstrukci bytu. Vybíral jsem hlavně podle estetiky, aby se mi krytina líbila, a také jsem potřeboval kvalitní materiál, který hodně vydrží. Z výhry jsem měl radost, protože jsem ještě nikdy nic podobného nevyhrál,“ uvedl pan Černý

Odměna pro podlaháře

Vyhrát můžete i v případě, kdy podlahu nekupujete, ale prodáváte a pokládáte. A právě v letním losování všichni výherci nakoupili podlahy u našich partnerů.

Protože v soutěži zvítězil pan Čermák, který nakoupil podlahu od firmy Moravia Interier design s.r.o., získala odměnu i firma, a to v hodnotě 100 % velkoobchodní ceny zpět.

„Podlahám se věnujeme asi 6 let a chceme zákazníkům nabídnout i něco navíc. Podlahu jsme pokládali i výherci soutěže, panu Čermákovi. Vybírali jsme společně odolnou, praktickou krytinu v pěkném dekoru. A pokládka proběhla bez problémů,” řekl majitel firmy Moravia interier design s.r.o.

Pan Ing. Zděnek Bíza z Písku získal 75 % velkoobchodní ceny zpět, neboť jeho zákaznice, paní Alena Ťupová, obsadila v soutěži druhé místo.

„Jsem stavební inženýr a problematika podlah mě velmi zajímala, proto jsem se jí začal věnovat do hloubky. A věnuji se jí už přes 20 let. Paní Ťupová chtěla odolnou podlahu,” uvedl.

50 % velkoobchodní ceny zpět získala firma AA podlahy s.r.o. z Liberce. Jejich zákazník, pan Stanislav Černý, nakoupil podlahu Expona Domestic.

Kreativní zákazníci vyhrávají

Nákupem podlahy ale rekonstrukce zdaleka nekončí. Naopak – to největší dobrodružství začíná teprve potom. A protože nás vaše podlahové příběhy zajímají, v rámci každého slosování navíc odměňujeme jednoho zákazníka, který nám předá svůj zážitek – fotkou, videem nebo textem.

První výherkyní kreativní soutěže se stala paní Pavlína Staníčková, která nám zaslala fotografie z pokládky podlahy a vyhrála tak kupón na 3 000 korun na nákup dobrot v prodejnách zdravých potravin Sklizeno.

Naše stará podlaha byla plovoucí laminátová a byla už hodně poškozená. Doslechli jsme se o výborných vlastnostech vinylových podlah a rozhodli se pro výměnu. Do soutěže jsem poslala fotky přímo z pokládky nové podlahy,“ uvedla výherkyně.