Nejčastější dotazy

Jak soutěž funguje?

Chcete-li se do soutěže zapojit, kupte si vinylovou podlahu od Dobrých podlah nebo partnerů. Na daňovém dokladu pak najdete soutěžní kód, který vyplníte do registračního formuláře. Jakmile registrační údaje odešlete, zařadíme Vás do tří slosování, takže máte hned několik šancí na výhru. Pokud vyhrajete, získáváte 100 000 Kč.

Co musím nakoupit, abych se mohl/a soutěže zúčastnit?

Soutěž platí pro nákup podlah označených štítkem „Soutěžní podlaha“ nebo „Soutěž o 100 000 Kč.“ Nakupte přes e-shop, v našem showroomu nebo klidně od svého řemeslníka a můžete se zaregistrovat do soutěže.

Jak zjistím, do kterých slosování jsem zařazený/á?

Když nakoupíte podlahu a zaregistrujete svůj soutěžní kód, automaticky se zařadíte do tří slosování. Pokud krytinu koupíte například začátkem září a zaregistrujete se, máte šanci vyhrát při losování v lednu, květnu nebo srpnu.

Jak se dozvím o výhře?

Pokud vyhrajete, budeme Vás informovat e-mailem nebo telefonicky a domluvíme se na předání výhry.

Proč bych si měl/a koupit vinylovou podlahu s emisním certifikátem?

Taková vinylová podlaha je nejzdravější z umělých krytin – má nižší emise než většina ekologických podlah a podlah z přírodních materiálů. Navíc u ní máte pod kontrolou celé složení, takže si ohlídáte, že si s ní domů nepřinášíte jedovaté ftaláty ani pozůstatky těžkých kovů. Kvalitní vinyl, který najdete u Dobrých podlah, je označen zdravotními certifikáty. Vinylové podlahy jsou mechanicky i chemicky odolné, takže se hodí prakticky do všech místností včetně WC a koupelen. Navíc příjemně tlumí zvuk, nestudí a jsou hypoalergenní – bez obav si na zemi mohou hrát i děti.

Jak koupenou podlahu doma uskladním?

Při uskladnění si ohlídejte hlavně teplotu, vlhkost, ale i způsob, jakým dílce necháte ležet. Lamely uložte do místnosti s teplotou minimálně 15 °C, zajistěte relativní vlhkost vzduchu mezi 40-60 % a vyskládejte balíky do vodorovné polohy. Pokud nemáte doma dostatek prostoru, obraťte se na nás. Máme k dispozici sklad o rozloze 1 000 m², kam se vejde 125 000 m² vinylových podlah.

Kde si mohu podlahy prohlédnout?

Navštivte náš showroom na Škrobárenské 10 v Brně – na ploše 250 m² si můžete prohlédnout celý náš sortiment ve velkém, poradit se a porovnat všechny podlahy naživo.

Nenašli jste zde odpověď na svou otázku?

Napište nám na soutez@dobrepodlahy.cz nebo zavolejte na +420 737 211 548.